Plan wizyty duszpasterskiej 2019/2020

Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie
 Bardzo proszę Parafian, którzy w zaproponowanym terminie nie mogą przyjąć kolędy
z powodu pracy lub innych okoliczności, lub jeżeli ktoś został pominięty w planie kolędo-
wym, o kontakt z kapłanem i ustalenie terminu odwiedzin – tel. 600 465 242. Serdecznie
proszę, aby w dniu, w którym wyznaczona jest wizyta kolędowa dla danej ulicy – jej miesz-
kańcy ustalili, kto przyjedzie po księdza 10 minut przed wyznaczoną godziną
PLAN KOLĘDY 2019/2020
Piątek – 27 grudnia 2019 r. godz. 15.30
1. ul. Czarnieckiego (numery nieparzyste od Studziennej)
2. ul. Czarnieckiego (numery nieparzyste od Jarosławskiej)
3. ul. Czarnieckiego (numery parzyste od Studziennej)
4. ul. Czarnieckiego (numery parzyste od Jarosławskiej)
Sobota – 28 grudnia 2019 r. godz. 15.30
1. ul. Jarosławska (numery nieparzyste od lasu)
2. ul. Jarosławska (numery nieparzyste od Wysokiej)
3. ul. Jarosławska ( numery parzyste od lasu)
4. ul. Jarosławska ( numery parzyste od Wysokiej)
Poniedziałek – 30 grudnia 2019 r. godz. 15.30
1. ul. Sobieskiego (numery nieparzyste od Dębowej)
2. ul. Sobieskiego (numery nieparzyste od Studziennej)
3. ul. Sobieskiego (numery parzyste od Dębowej)
4. ul. Sobieskiego (numery parzyste od Studziennej)
Czwartek – 2 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Żytnia i Pszeniczna
2. ul. Makowa, Miętowa i Rumiankowa,
3. ul. Chabrowa i Azaliowa ul. Żwirowa
Piątek – 3 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Studzienna (od Sobieskiego)
2. ul. Przy Murze i Urocza
Sobota – 4 stycznia 2020 r. godz. 14.00
1. ul. Gołębia (nieparzyste od Jarosławskiej)
2. ul. Gołębia (parzyste od Jarosławskiej) i Piękna
3. ul. Gliniana i Stroma
4. ul. Na Skarpie, Sasankowa i Konwaliowa
Wtorek – 7 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Polna (od Czarnieckiego), Morenowa i Myśliwska
2. ul. Wrzosowa i Rolna (od Czarnieckiego)
3. ul. Grzybowa i Boczna
Środa – 8 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Klasztorna i Kręta
2. ul. Jaworowa i Przecznica
3. ul. Krótka i Tenisowa
Czwartek – 9 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Dębowa, Krzywa, Krańcowa i Bukowa
2. ul. Cicha i Jałowcowa
3. ul. Wysoka (od Zalesie)
Piątek – 10 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Rządowa (od Poznańskiej) i Lipowa (od Wysokiej)
2. ul. Źródlana (od Poznańskiej) i Owocowa (od Źródlanej)
3. ul. Wierzbowa (od Źródlanej) i Działkowa (od Zielonej)
Sobota – 11 stycznia 2020 r. godz. 15.00 ul. Różana
1. (od Jasnej) i Klonowa (od Podleśnej)
2. ul. Jasna (od Podleśnej), Kwiatowa i Miodowa
3. ul. Słoneczna (od Poznańskiej)
Niedziela – 12 stycznia 2020 r. godz. 17.00
1. ul. Kasprowicza
Poniedziałek – 13 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Poznańska od nru 2 – 58
2. ul. Poznańska od nru 124 – 60
3. ul. Poznańska od nru 1 – 41
4. ul. Poznańska od nru 107 – 43
Wtorek – 14 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Cienista (od Podleśnej)
2. ul. Zielona (od Poznańskiej) i Robocza (od Wierzbowej)
3. ul. Podgórna (od Wysokiej) i ul. Ks. Posadzego (od Poznańskiej)
Środa – 15 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Jodłowa (od Poznańskiej)
2. ul. Wiosenna (od Poznańskiej)
3. ul. Magazynowa (od Poznańskiej) i Nowa (od Powstańców Wlkp.)
Czwartek – 16 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Łąkowa i Podleśna (od Poznańskiej)
2. ul. Wąska (od Sosnowej)
3. ul. Ogrodowa (od Wysokiej) i Strażacka (od Poznańskiej)
Piątek – 17 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Sosnowa (od Wysokiej)
2. ul. Przyszkolna, Zacisze i Świerkowa
3. ul. Powstańców Wlkp. (od Kościelnej)
Sobota – 18 stycznia 2020 r. godz. 15.00
1. ul. Kopernika (parzyste od Pieszej)
2. ul. Kopernika (nieparzyste od Pieszej)
Niedziela – 19 stycznia 2020 r. godz. 16.00
1. ul. Rynek, Kościelna, Zalesie i Topolowa
Poniedziałek – 20 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Piaskowa (nieparzyste od Libelta)
2. ul. Piaskowa (parzyste od Libelta)
Wtorek – 21 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Chrobrego (parzyste od Kasprowicza)
2. ul. Chrobrego (nieparzyste od Kasprowicza)
Środa – 22 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Wydmowa i Parkowa
Czwartek – 23 stycznia 2020 r. godz. 15.30
1. ul. Wczasowa i Wodziczki