Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r.

1. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć. Zapraszam na Mszę św. w intencji Dziadków, we wtorek 21 stycznia br. o godz. 8.00.

2. Serdecznie zapraszam na „Krąg biblijny” w poniedziałek 27 stycznia br.      o godz. 19.00.

3. Do soboty – 25 stycznia, w całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Powszechnej, gdyż w tym samym czasie podejmują ją wszystkie Kościoły chrześcijańskie. Hasłem tegorocznego Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan są słowa: Życzliwymi bądźmy (por. Dz 28,2). Niechaj intencja jedności stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych. Centralne nabożeństwo odbędzie się 23 stycznia 2020 roku (czwartek) o godz. 18.00, w kościele Ewangelicko-Augsburskim Łaski Bożej przy ul. Obozowej 5 w Poznaniu. Kazanie wygłosi: ks. Biskup Szymon Stułkowski.

4. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiarę na Radio EMAUS – katolickie radio naszej archidiecezji.

5. Serdecznie dziękuję za ofiary zebrane w minioną niedzielę na nasze parafialne inwestycje. Zebraliśmy 6.463,30 zł. i 2 € „ Bóg zapłać”.

6. Pragniemy zorganizować parafialną pielgrzymkę do Skandynawii – śladami św. Olafa w terminie od 26.07.- 7.08.2020 r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się do zakrystii. Wpłata I raty do końca stycznia w biurze parafialnym.

Drodzy Parafianie Matki Boskiej Wniebowziętej
Przed nami IV Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne
Uzdrowieni z cierpienia w dniach 8 i 9 lutego 2020 roku oraz Ogólnopolskie Spotkanie dla młodzieży Face2Face Akcja-Reanimacja w niedzielę 9 lutego na Oazie w Kórniku.

Można zapisywać się przez stronę parafiawszystkich.pl
Z serca dziękuję ks. Grzegorz Zbączyniak – proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku

Plan kolędy cd.

Poniedziałek – 20 stycznia 2020 r. godz. 15.30