Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018 r.

1. Serdecznie zapraszam na „Krąg biblijny” w poniedziałek 22.01. stycznia br.
    o godz. 19.00.

2. Różę Młodych serdecznie zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.30.

3. Scholę dziecięcą serdecznie zapraszam na próbę w sobotę o godz. 10.30.

4. Ministrantów serdecznie zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

5. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu kwintetu „Grandioso” z Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych w Poznaniu. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 stycznia br. o godz. 9.30 (udział zespołu podczas Mszy św. i koncert po Mszy św.)

6. Rodziców Młodzieży – kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum – serdecznie zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę 28 stycznia br. o godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym.

7. Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Archidiecezji Gnieźnieńskiej organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej – 9 dni, termin 26.09. – 04.10.2018 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt Ks. Paweł Podeszwa, tel. 605236980; podpaw@amu.edu.pl

8. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

9. Przy wyjściu z kościoła można dzisiaj złożyć ofiarę na Radio EMAUS – katolickie radio naszej archidiecezji.

Wspólnota Betania serdecznie zaprasza Wszystkich zainteresowanych na nowy cykl spotkań, na których poznajemy BOŻYCH WOJOWNIKÓW.

Na spotkaniu dniu 24 stycznia br. (środa) g.19.00 w Sali Wieczernik, I p. Domu Parafialnego spotkamy się z SAULEM

Dz 13,21: „Później poprosili o króla, i dał im Bóg na lat czterdzieści Saula, syna Kisza z pokolenia Beniamina”

W minionym czsie odeszli z naszej Wspólnoty:
śp. Małgorzata Mocek-Parchanowicz, l. 57, była mieszkanka Puszczykowa.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 25.01.br. Msza św.o godz. 12.00 w kościele.

śp. Bogdan Kasprowicz, l. 86, z ul. Konwaliowej. Pogrzeb odbędzie się
w piątek 26.01.br. Msza św.o godz. 12.00 w kościele.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie …