Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020r.

1. Serdecznie zapraszam na „Krąg biblijny” w poniedziałek 17 lutego br. o godz. 19.00.

2. Serdecznie zapraszam do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.30 i 18.30.

3. Różę Młodych serdecznie zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.30.

4. Ministrantów serdecznie zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

5. Scholę dziecięcą serdecznie zapraszam na próbę w sobotę o godz. 10.30.

6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

7. Pragniemy zorganizować parafialną pielgrzymkę do Skandynawii – śladami
    św. Olafa
    w terminie od 26.07.- 7.08.2020 r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Program można odebrać w zakrystii.

Jednym z owoców Nawiedzenia naszej Parafii przez Ikonę Matki Bożej Częstochowskiej było ofiarowanie się 8 grudnia 2019 r. 72 osób Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Pragniemy podjąć kolejne przygotowanie do Ofiarowania się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Rozpoczęcie przygotowania będzie 20 lutego br. (czwartek) podczas Mszy św. o godz. 19.00 w naszym kościele. Przygotowanie trwa 33 dni, zatem, możliwość ofiarowania się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi będzie 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Serdecznie zapraszamy.

W minionym czasie odszedł z naszej Wspólnoty:

śp. Wojciech Rynkowski, z ul. Poznańskiej, pogrzeb odbył się w czwartek.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…