Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

Niedziela Biblijna

Ogłoszenia parafialne – 15 kwietnia 2018 r.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.

2. Rodzinę Szkaplerzną i wszystkich pragnących nosić szkaplerz karmelitański zapraszamy w poniedziałek (16 kwietnia br.) na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie w domu parafialnym.

3. Zapraszam na „Krąg biblijny” 23 kwietnia br. (w poniedziałek) o godz. 19.00.

4. Zapraszamy na próbę Scholii dziecięcej w sobotę o godz. 10.30.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na daninę diecezjalną. Do tej pory daninę złożyły 372 rodziny. „Bóg Zapłać”.

6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na nasze inwestycje parafialne.

7. Serdecznie zapraszam na Parafialną pielgrzymkę w dniach 23-27 lipca 2018 r. TRASA: Częstochowa – Dukla – Dębowiec – Miejsce Piastowe – Komańcza – Ustrzyki Dolne – Solina – Polańczyk – Myczkowce – Kalwaria Pacławska – Przemyśl – Krasiczyn – Łańcut – Leżajsk.

Cena: 880 zł. Na koszty programowe należy przeznaczyć ok. 90 zł.Szczegółowy program można odebrać w zakrystii. Zapisy w biurze parafialnym.