Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

Niedziela Najświętszej Trójcy

Ogłoszenia Parafialne – 16 czerwca 2019 r.

1. Serdecznie zapraszam na koncert Scholi Dziecięcych z obu Parafii puszczykowskich, w ramach Dni Puszczykowa, dzisiaj o godz. 15.00.

2. W tym tygodniu w czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze święte w naszym kościele parafialnym: w środę – wieczorna Msza św. o godz. 18.00 będzie już
    z uroczystości,
    w czwartek – o godz. 8.00, 9.30 i wieczorna o godz. 18.00.
    Po Mszy św. o godz. 9.30 (ok. godz. 10.15) wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy, z których dwa znajdują się na terenie naszej Parafii pozostałe w Parafii sąsiedniej. Po przejściu do kościoła św. Józefa będzie Msza św. koncelebrowana. Do udziału w procesji serdecznie zapraszam wszystkich Parafian – będzie to wyraz naszej wiary i wdzięczności za dar Eucharystii. Szczególnie zapraszam dzieci, które w tym roku pierwszy raz przyjęły Chrystusa do swoich serc i prosimy o sypanie kwiatków. Wszystkich Parafian proszę o udekorowanie domów i wywieszenie flag szczególnie na trasie procesji. Prosimy Parafian, którzy mają taką możliwość o przyniesienie płatków kwiatów do kościoła.

3. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła będzie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.

4. Dzieci pragnące sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała i Oktawy serdecznie zapraszamy na próbę we wtorek i środę o godz. 17.00.

5. W środę 19 czerwca br. dzieci i młodzież kończą kolejny rok szkolny
    i katechetyczny. Msza św., podczas, której będziemy dziękować za miniony rok szkolny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji zostanie odprawiona o godz. 8.00 – 8.35. Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców serdecznie zapraszamy.

1. Serdecznie zapraszam na „Krąg biblijny” w poniedziałek 17 maja br.
    o godz. 19.00.

2. Serdecznie dziękuję za ofiary na nasze parafialne inwestycje – 6.204,10 zł. Ofiary na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie – 729,15 zł. „Bóg zapłać”.

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty :

śp. Urszula Matecka, l. 69, pogrzeb odbył się w czwartek.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …