Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

Światowa Niedziela Misyjna – 22 października 2017 r.

Dzisiaj przeżywamy Światową Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień szczególnej modlitwy w intencji misji.

1. Ministrantów serdecznie zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00

2. Spotkanie Róży Młodych w sobotę o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy.

3. Próba scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy również dzieci pragnące śpiewać w tym zespole.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary na rzecz poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Meksyku. W minioną niedzielę zebraliśmy 1922,65 zł. i 5 €. „Bóg zapłać”.

5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy członków grupy, która zaprasza do modlitwy za kapłanów. Dziękujemy za tę piękną inicjatywę.

6. Dzisiaj podczas Mszy św. można złożyć ofiarę na monitoring w naszym kościele.

7. W kolejnym spotkaniu formacyjnym z cyklu „Prowadzić do Boga” poznamy następne postacie Starego Testamentu. Jeśli chcesz przyjrzeć się Aronowi i Miriam i zrozumieć, co ich historia mówi dla nas dzisiaj, serdecznie zapraszamy na nasze środowe spotkanie (25 października br.) – początek godz. 19.00 w sali Wieczernik, I p. Domu Parafialnego

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które przeżywamy w dni powszednie
od poniedziałku do soboty o godz. 7.30 i 17.30. Dzieci zapraszamy we wtorki
i czwartki o godz. 17.30. W niedziele – Różaniec o godz. 10.30.

PRZYGOTOWANIE DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Rodziców Kandydatów do Bierzmowania z klas:

II Gimnazjum – zapraszam na spotkanie we wtorek 24.10.br. godz. 19.00

III Gimnazjum – zapraszam na spotkanie w czwartek 26.10.br. o godz. 19.00

Spotkania odbędą się w domu parafialnym.

W minionym czasie odeszli z naszej Wspólnoty :

Śp. Ryszard Pietz, l. 64, z ul. Chrobrego, pogrzeb odbył się w sobotę.

Śp. Ryszard Drygas, l. 83, z ul. Lipowej, pogrzeb odbędzie się we wtorek 24.10. br.
o godz. 13.00

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie …

KOMISARIAT POLICJI W PUSZCZYKOWIE

W związku z licznymi przypadkami oszustw i kradzieży również
w Puszczykowie, których ofiarami stają się mieszkańcy, a zwłaszcza osoby starsze Komisariat Policji w Puszczykowie zaprasza na spotkanie z funkcjonariuszami Komisariatu.

Spotkanie odbędzie się w sali Domu Parafialnego przy Kościele Parafii pw. Matki Boskiej Wniebowziętej ul. Kościelna 1, dnia: 24.10.br. o godz. 17.00.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy seniorów, ale też wszystkich zainteresowanych, osoby które chcą wiedzieć przed kim i jak lepiej zabezpieczyć swoje mienie.

———————————————————————————————————–

Grupa katechistów świeckich z Drogi Neokatechumenalnej wraz z Ojcem Proboszczem zapraszają młodzież i dorosłych, chcących pogłębić swoją wiarę,
na cykl spotkań do nowego Domu Parafialnego parafii pod wezwaniem świętego Józefa w Puszczykowie, ul. Dworcowa 16,  w poniedziałki i czwartki na godz.19.00. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 23.10.2017 r.. Serdecznie zapraszamy”.