Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

1. Dzisiaj O. Stanisław Oblat Maryi Niepokalanej, głosi kazania i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2020. Nabywając kalendarz wspieramy dzieło misyjne prowadzone przez OO. Oblatów.

2. Serdecznie dziękuję za liczny udział Parafian i Gości we Mszach św.
    a szczególnie w Sumie odpustowej ku czci naszej Patronki Matki Boskiej Wniebowziętej. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali kościół i jego otoczenie oraz wzięli czynny udział liturgii naszej uroczystości. Serdecznie
    dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas i osobom zaangażowanym, za bezinteresowne przygotowanie wiązanek. „Bóg zapłać”. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy nabywaniu wiązanek z ziół, zbóż i kwiatów w dniu naszego Odpustu. Parafialny Zespół Caritas zebrał 1952,25 zł. Na Caritas Archidiecezji zebrano 262,42 zł. „Bóg zapłać”

1. Dziękuję osobom, które włączyły się w Adorację i modlitwę w ramach „Jerycha różańcowego” prosząc o błogosławieństwo Boże i dobre przygotowanie do zadań duszpasterskich, które rozpoczniemy we wrześniu br.

2. Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert organowy w naszym kościele, który odbędzie się w dzisiaj (18 sierpnia br.) o godz. 19.00. Tym razem wystąpi Pan Tobias Scheetz – Niemcy. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki, którym mogliśmy podjąć to kolejne letnie artystyczne wyzwanie: Urzędowi Miejskiemu w Puszczykowie, Zakładowi Robót Drogowych pana Marka Dachtery, właścicielom HOT_elarni, Fundacji mydzieciom, oraz właścicielowi marketów ARTURO. Szczególne podziękowanie składamy Panu Wojciechowi Mazurkowi kierownikowi artystycznemu i organizatorowi Koncertów.

3. Serdecznie zapraszamy na środową adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

4. Serdecznie zapraszam do udziału w Parafialnej XIII Pieszej Pielgrzymce
    do Sanktuarium Matki Bożej w Tulcach.
    Wyruszymy z naszego kościoła
    w niedzielę
    1 września br. o godz. 4.00. sprzed naszego kościoła. Informacje
    i numery telefonów znajdują się na tablicach wspomnień z poprzednich pielgrzymek usytuowanych przed wejściem do kościoła.