Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

VI Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019r.

1. Serdecznie zapraszam na „Krąg biblijny” jutro – w poniedziałek 18 lutego br. o godz. 19.00.

2. Serdecznie zapraszam do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.

3. Młodzież serdecznie zapraszamy na spotkanie w piątek 22 lutego o godz. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy szczególnie młodzież, która w ostatnich latach przyjęła Sakrament Bierzmowania.

4. Ministrantów serdecznie zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 13.00.

5. Scholę dziecięcą serdecznie zapraszam na próbę w sobotę o godz. 10.30.

6. Serdecznie dziękuję za ofiary składane dzisiaj na nasze parafialne inwestycje.

W ramach wizytacji kanonicznej, którą przeżywać będziemy 7 i 8 kwietnia br.
8 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 18.00, J.E Ks. Bp Zdzisław Fortuniak udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas 8.

Rodziców kandydatów serdecznie zapraszam na spotkanie w domu parafialnym dzisiaj o godz. 19.00,

W minionym czasie odeszła z naszej Wspólnoty:

śp. Bogumiła Sobkowiak l. 71, z ul. Poznańskiej, pogrzeb odbył się w środę.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Komunikat Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu

Dni skupienia dla rozeznających powołanie

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu organizuje w dniach
od
8 do 10 marca 2019 dni skupienia dla młodzieży męskiej. Zaproszenie skierowane jest do licealistów i starszych, którzy pragną pogłębić wiarę
i rozeznać swoją drogę życiową.

Młodzież zgłasza wcześniej możliwość przyjazdu u przełożonych seminarium (mailowo, telefonicznie, lub osobiście). Prosimy o zabranie ze sobą pisemnej zgody księdza proboszcza, bądź katechety świeckiego. Udział w dniach skupienia jest bezpłatny. Przyjazd w piątek 8 marca do godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę 10 marca ok. godz. 12.30.

Kolejne dni skupienia: 14-16.06.2019.

Szczegóły na www.asdpoznan.pl oraz na wydarzeniu na facebooku.

Moderatorzy ASD