Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 2 – 8 grudnia 2019 r.
PONIEDZIAŁEK – 2 grudnia 2019 r.
6.10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
6.30 za śp. Barbarę i Grzegorza Zakrzewskich i zmarłych z rodziny
18.00 1)za śp. Tadeusza Stawskiego
2) za śp. Adama Kaczmarka
3) za śp. Piotra Jędrasiaka
WTOREK – 3 grudnia 2019 r. – Św. Franciszka Ksawerego
6.10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
6.30 za śp.Franciszkę i Antoniego Tobysów
18.00 1) za śp. Jadwigę Koronkiewicz – w 1 rocznicę śmierci i Witolda Derdę
2) za śp. Stefanię – w 10 rocznicę śmierci, Annę, Jana i Czesława
3) za śp. Adama Kaczmarka
ŚRODA – 4 grudnia 2019 r.
6.10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
6.30
18.00 1) za śp. Aleksandra Machowicza – w 1 rocznicę śmieci i Zygmunta
2) za sp. Krystynę Przybył
3) za śp. Adama Kaczmarka
18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 5 grudnia 2019 r.
6.10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
6.30
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i RóżaniecWspólnota Żywego Różańca
18.00 1) w intencjach Wspólnoty Żywego Różańca i za śp. Krystynę Przybył
2) za śp. Zdzisława Bartkowiaka – w 4 rocznicę śmierci
3) za śp. Wandę i Emila Chorostkowskich oraz Ewę i Henryka Wiebe
PIĄTEK – 6 grudnia 2019 r.
6.10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
6.30
15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18.00 1) za śp. Pawła i Bogdana Gosienieckich oraz zmarłych z rodziny
2) w intencji uczniów Szkoły Podstawowej
19.00 w intencji młodzieży szkolnej – kandydatów do Bierzmowania
SOBOTA – 7 grudnia 2019 r. Św. Ambrożego
7.30 Różaniec
8.00 wintencji Parafian
18.00 1) za śp. Leokadię Krawiec – w 11 rocznicę śmierci
2) za śp. Mariana i Józefa
3) za śp. Tomasza Janaszaka
NIEDZIELA – 8 grudnia 2019 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny
8.00 za śp. Marię i Andrzeja Szczotka
9.30 1) za śp. Wandę i Emila Chorostkowskich, Janinę i Szymona Tułeckich i zmarłych z rodziny
2) za śp. Ewelinę i Waldemara Bojarskich
11.00 1) za śp. Barbarę Lewandowską
2) za śp. Łucję i Józefa Żuka
12.30 za śp. Krystynę Białecką – Pruszewicz, Mariana, Gertrudę, Jana Białeckich, Narcyza, Joannę,
Arkadiusza Pruszewiczów
15.00 Msza św. – Akt oddania się P. Jezusowi przez Maryję
18.00 w intencji Parafian