Zapraszamy na pielgrzymki

Serdecznie zapraszam na Parafialną pielgrzymkę w dniach 23-27 lipca 2018 r. TRASA: Częstochowa – Dukla – Dębowiec – Miejsce Piastowe – Komańcza – Ustrzyki Dolne – Solina – Polańczyk – Myczkowce – Kalwaria Pacławska– Przemyśl – Krasiczyn – Łańcut – Leżajsk.

Cena: 880 zł. Na koszty programowe należy przeznaczyć ok. 90 zł.

Szczegółowy program: w załączonym odnośniku – kliknij tutaj (lub można odebrać w zakrystii). Zapisy w biurze parafialnym.

Pragniemy również zorganizować parafialną pielgrzymkę do Portugalii i Santiago de Compostella. Termin: TERMIN: 17-24.09.2018 r. TRASA: FATIMA – ALJUSTREL – ALCOBACA – BATALHA – NAZARE – BOM JESUS/ BRAGA – SANTIAGO DE COMPOSTELA – COIMBRA – SINTRA – CABO DA ROCA – LIZBONA. Cena: 3500,-zł + ok. 70 €
(na koszty programowe, miejscowych przewodników).