.: Ogłoszenia i intencje mszalne » Ogłoszenia parafialne :.

Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

Ogłoszenia Parafialne - III Niedziela Adwentu - 14 grudnia 2014 r.

Serdecznie zapraszam na Msze św. Roratnie w dni powszednie
od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 natomiast w sobotę o godz. 8.00. Naszą modlitwę rozpoczynamy śpiewem „Godzinek o Niepokalanym
Poczęciu Najświętszej Maryi Panny” o godz. 6.10  a w sobotę o godz. 7.40. Po roratach zapraszamy na gorąca herbatę do domu parafialnego. Dzieci zapraszamy na Roraty
w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. po Mszy św.
zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do Domu Parafialnego.

1.  Po każdej Mszy św. można nabyć w Domu Parafialnym świece „Wigilijne Dzieło
Pomocy Dzieciom” oraz opłatki wigilijne
. Nabywając opłatki i świece wspieramy
potrzebujących z naszej Wspólnoty.

2.  Rodzinę Szkaplerzną zapraszamy we wtorek, 16 grudnia, o godz. 17.45 na nabożeństwo, Mszę św. i spotkanie na salce w Domu Parafialnym.

3.  Zapraszamy dzieci do Klubiku Sówka, w środę  od  godz. 16.00  - 18.00. Trwamy
w radosnym i twórczym oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa ! Pamiętając o Tych, których kochamy, przygotowujemy dekoracje świąteczne, podzielimy się Talentami, przygotowujemy się także do mini Koncertu Kolęd.

4.  Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszam na katechezę przed Chrztem św. dziecka w środę o godz. 19.00.

5.  Zapraszamy do Szkoły Nowej Ewangelizacji, w każdy czwartek o godz. 19.00.

6.  Serdecznie zapraszamy Dzieci z Róż Dziecięcych wraz z Rodzicami i rodzeństwem oraz wszystkie dzieci chętne dołączyć do Wspólnoty, na Spotkanie opłatkowe w sobotę 20 grudnia, na godz. 14.00 do domu parafialnego. W oczekiwaniu na narodziny Jezusa spędzimy wspólnie czas na kolędowaniu, dzieleniu się opłatkiem, składaniu życzeń, wspólnej zabawie oraz kosztowaniu smakołyków. W tym dniu nie może nikogo zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

7.  Parafialny Zespół CARITAS  dziękuje wszystkim parafianom, którzy wzięli udział
w akcji DRZEWKA ADWENTOWEGO.  Paczki z serduszkami i gwiazdkami zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia dzieciom i osobom starszym z naszej parafii. W imieniu naszych podopiecznych składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”

8.   Spotkanie Wspólnoty Młodych w piątki 19.00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

9.  Dziękuję za ofiary złożone na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie - 1376 zł.
i biedne kościoły w Polsce -  491 zł. „Bóg zapłać”.

10.  Policja ostrzega! Tekst na zielonych kartkach.

Okazja do Spowiedzi św. adwentowej z udziałem zaproszonych kapłanów będzie
w sobotę 20 grudnia br. od godz. 8.30 – 10.00 i po południu od 16.00 – 18.00,
oraz od 18.45 – 20.00.
Z sakramentu pojednania można również skorzystać w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.