.: Ogłoszenia i intencje mszalne » Ogłoszenia parafialne :.

Parafia pw. Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie

XIV Niedziela Zwykła

6 lipca 2014 r.

1.  Zapraszamy do udziału w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
w środę o godz. 8.30 i 17.30. Prośby i podziękowania można składać przed Nowenną na stoliku przy filarze lub w zakrystii.

2.  Serdecznie zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie w niedzielę 13 lipca br.  o godz. 20.00. Przed godz. 20.00 gromadzimy się na zewnątrz kościoła przy figurze Matki Bożej, którą procesyjnie wprowadzamy do kościoła; następnie przeżyjemy nabożeństwo fatimskie, (nie będzie Mszy św.) po którym nastąpi przeniesienie figury Matki Bożej do kapliczki przy kościele.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich Drogich Parafian: dorosłych, młodzież i dzieci.

3. Parafialny Zespół CARITAS informuje, że w okresie letnim, tj. w lipcu
i sierpniu dyżury w stałych godzinach pełnić będzie wolontariusz wyłącznie  pod numerem telefonu: 618133419.

4. Przyjmujemy zapisy na półkolonie, które odbędą się  w naszej parafii w czasie od 4 – 8 sierpnia br. zapisy telefonicznie: tel. 683 710 257 przyjmuje Klubik Sówka. Zajęcia będą się odbywały w godz. od 9.00 – 13.00. Jednocześnie prosimy o kontakt Parafian, którzy chcieliby pomóc w organizowaniu półkolonii oraz tych, którzy mogliby przeznaczyć swój czas na bycie z dziećmi. Wszystkich Parafian prosimy o modlitwę, aby czas spędzony przez nasze dzieci na półkoloniach był dla nich Boży, Piękny i Radosny! Powierzamy dzieci szczególnej opiece Matki Bożej.

5. Pragniemy zorganizować dwudniową Parafialną autokarową pielgrzymkę do sanktuariów  w Częstochowie, Gidlach, Świętej Annie, i Leśniowie. Termin:
 18 i 19 sierpnia br. poniedziałek i wtorek). Koszt: 170 zł. (w tym: przejazd, nocleg – pokoje 2 i 3 osobowe, ubezpieczenie). Wyżywienie we własnym zakresie. Nocleg w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium na Jasnej Górze. Zapisy w biurze parafialnym.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na Stolicę Apostolską. W minioną niedzielę zebraliśmy 573 zł.. „Bóg zapłać”.

7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. można będzie złożyć ofiarę
na inwestycje w naszej Parafii.

8. Niedawno w puszczykowskie lasy, przyjechało „Stadko” na wczasy.
A że śpiewem się parają, na koncercik zapraszają.

Serdecznie zapraszam na koncert w wykonaniu Scholii „Niebieskie Owieczki” z Ryk (województwo lubelskie), która ma swoje letnie warsztaty
w Ośrodku Leśnym. Koncert odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00
w kościele. Schola uświetni również wieczorną Mszę św.

Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu
w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek - od godz. 17.30